Pozor!!! Kritická situácia, prepadnutie, alebo vážne zdravotné ťažkosti. Pomôžte, alebo volajte pomoc!

Takýto telefonát, alebo SMS správa, ktorú dostanete od svôjho blízkeho mu môže zachrániť zdravie, možno aj život .

Človek v tiesni zvyčajne nedokáže, alebo nemôže telefonovať. Stisnúť tlačítko však väčšinou dokáže.

V tiesni sa môže ocitnúť ktokoľvek, náhla nevoľnosť, pád, úraz, či ohrozenie cudzou osobou sú udalosti, ktoré sa udejú nečakane.
Ak je v blízkosti tiesňové tlačítko, stačí ho stisnúť, oprieť sa oň, alebo potiahnuť šnúrku a o odoslanie prosby o pomoc sa postará automat.
V takom prípade dokáže zavolať na naprogramované čísla a odoslať takú správu, ktorá nenechá nikoho ľahostajného.

Tiesňové tlačítko zachraňuje

Stlačením tiesňového tlačidla okamžite odošlete správu niekomu, kto býva, alebo pracuje v blízkosti, a je jedno, či je to sused, alebo kolektív vedľa stojaceho obchodu, s ktorým sa vopred dohodnete… Môžu pomôcť, behom pár sekúnd, či minút. Ak Vám záleží na vaších blízkych, stiahnite si dokument 5 tipov pre Vašu bezpečnú domácnosť a firmu, zdarma. Nájdete v ňom všetky podrobnosti a ďaľšie užitočné tipy, ako sa ochrániť aj bez peňazí.
https://dolton.sk/

So zhoršujúcou sa ekonomickou situáciou niektorých ľudí sa množia aj vykrádania, či prepady domácností, prepadnutia prevádzok, obchodov, skladov a vieme, že príliž často na to doplatia nevinní a tí, ktorí sú osamote.

Tento dokument nebol doposiaľ nikde publikovaný. Sú v ňom zhrnuté poznatky za 22 rokov praxe v obore zabezpečovacích a kamerových systémov a je len na Vás, ako s ním naložíte.
Ak v ňom nájdete inšpiráciu, a niekomu pomôže zachrániť zdravie, alebo život, tak splnil svoj účel. Zdarma na www.dolton.sk

Vojtech Križan
Som obyčajný človek - podnikateľ, ktorý žije a tvorí na tejto planéte a v rámci svojich možností sa snaží pomáhať ľuďom aj mimo oblasť svojho podnikania. Viac o mne si môžete prečítať TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridaním svojho komentára súhlasíte so zásadami spracovania osobných údajov a dávate súhlas na zverejnenie komentára v takom znení aké ste vytvorili. Zásady spracovania osobných údajov