Objednávka

Objednávam elektronickú knihu Včelárska technika v PDF formáte teraz len za 7 €

Zakúpením knihy na tejto stránke získavate
PDF knihu Včelárska technika za 7 € :

  • 1
    Zľavu z bežnej ceny elektronickej knihy 50%
    Tlačená verzia knihy bebude. Elektronická verzia bude dostupná v cene 14 €. Akčná cena tu a teraz pre Vás je 7 €.
  • 2
    Občas pošleme dobré tipy na zaujímavé náradie a pomôcky, ktoré by vám mohli byť tiež užitočné
  • 3
    Zdarma získate ročný prístup do platenej členskej sekcie DOLTON - hobby centrum, ktorú pripravujeme
    Bude zahrňovať zaujímavé nápady, návody, postupy, špeciálne náradie, prípravky a inšpirácie pre domácnosť, chalupu, chatu, dielňu i záhradu. Je zameraná na domácich technikov, majstrov a kutilov. Časom tu nájdete množstvo zaujímavých a inšpiratívnych príspevkov, aj na stiahnutie, ktoré využijete vo svojej praxi. Zároveň sa tu budete môcť zviditeľniť alebo aj pochváliť svojími nápadmi či produktami. O jej aktivácií vás budem informovať.

Vojtech Križan

Rozsiahle poznatky koncentrované v knihe vám dajú podrobnejší pohľad na techniku používanú včelármi. Poznatky vám pomôžu ľahšie a rýchlejšie dosahovať svoje ciele, inšpirovať sa a možno aj  vymyslieť nové riešenia.

Vnuk autora knihy, Vojtech Križan :
"Nie som odborník na včelárstvo a nevenujem sa mu. Bol som prítomný pri práci môjho starého otca, ešte ako chlapec a videl som čo dokázal vymyslieť, nakresliť a zhotoviť. Svojmu koníčku, včelárstvu venoval všetok svoj voľný čas a samozrejme tiež mňa zasväcoval do všetkých zručností, ktoré ovládal, s nádejou, že raz prevezmem jeho dielo a budem v ňom pokračovať. No nestalo sa tak. Som mu však nesmierne vďačný, za to, čo som sa pri ňom naučil, a budem rád, keď jeho poznatky nezapadnú do zabudnutia, ale budú aj ďalej užitočné Vám, ktorí ste ho poznali a aj tým ktorí nastúpia po nás..."
Vojtech KrižanVnuk autora

Potrebujete pomoc?

Napíšte na dc.dolton@gmail.com, alebo volajte na 0905440638.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.