Volám sa Vojtech Križan, som podnikateľ, poradca, manažér v spoločnosti FABA CAPITÁL, majiteľ firmy DOLTON – zabezpečovacie a kamerové systémy a spolumajiteľ firmy Dolton s.r.o.

Som tiež autorom tejto webovej stránky,
dokumentu "Tipy pre Vašu bezpečnú domácnosť a firmu"
dokumentu "Renta, Váš príjem z Rakúska"
dokumentu "TCC - Top Company Concept"
stránky plán "B" - ako získať ďalší nezávislý príjem,
stránky Nová príležitosť ako zarobiť  a ďalších dokumentov, ktoré môžete nájsť na webe.

Mám lesnícke a elektrotechnické vzdelanie a mojím celoživotným koníčkom i prácou je technika a elektrotechnika. V  tejto oblasti podnikám od roku 1992.
 
V roku 1997 som žačal inštalovať zabezpečovacie a kamerové systémy.
Podnetom k tejto činnosti bola nepríjemná udalosť, keď som jedného dňa našiel vylomené dvere na svojej garáži a samozrejme odcudzené náradie a veci ktoré som tam mal.

Vtedy som nainštaloval prvý zabezpečovací systém JABLOTRON. Osvedčil sa a zapáčil aj mojím kamarátom, takže následne ma požiadali, aby som rovnaký nainštaloval aj im.

Potom prichádzali ďalšie a ďalšie požiadavky, pridružili sa aj nejaké firmy i veľké spoločnosti a časom som inštaloval zabezpečovacie a kamerové systémy po celom Slovensku. Mám realizované stovky montáží aj v prevádzkach ktoré fungujú v Lídloch, Kauflandoch, Auparkoch, Teskách a iných obchodných reťazcoch od Bratislavy až po Michalovce. Najazdil som cez milión kilometrov, a prišiel čas, keď som sa výjazdov po Slovensku nabažil dosť, takže dnes obsluhujem klientov výlučne v rámci žilinského regiónu, nakoľko ma to stále baví a táto práca je pre mňa relaxom.

.......................................................

Od roku 2012 podnikám v oblasti financií a investícií.
Veľa som študoval, prešiel som prakticky celým kapitálovým trhom a vypracoval  som sa až do úrovne privátneho bankovníctva v Rakúsku. Štyri roky som poskytoval investičné poradenstvo podnikateľom a solventným klientom, prestížnej rakúskej privátnej banky so sídlom v LINZI a umožnil som viacerým svojím klientom otvoriť si depozitné účty v tejto banke a využiť nástroje, ku ktorým sa bežní ľudia len tak nedostanú.

Práve tieto kontakty ma doviedli k významnej európskej investičnej a podnikateľskej príležitosti, ktorá ma svojími výhodami a cieľmi zaujala natoľko, že som sa rozhodol diverzifikovať a podnikať s touto spoločnosťou. Svoju kariéru v privátnom bankovníctve som ukončil. 

Vychádzam z faktu, že čo je dobré pre mňa, môže byť dobré aj pre iných podnikateľov, či investorov, takže odporúčam túto príležitosť potencionálnym záujemcom, ktorí chcú, alebo potrebujú svoje peniaze lepšie a rýchlejšie zhodnotiť, alebo si vybudovať ďalšie zdroje príjmu. (Viac podrobností na:   www.dalsiprijem.eu )
.....................................

Svoj voľný čas venujem technike, chalupárčeniu, záhrade, obľúbenej elektrotechnike, rôznym nápadom, vychytávkam a zlepšovákom. 

Vždy odvádzam precíznu prácu a snažím sa veci robiť  tak, aby som sa za svoje výsledky nemusel hanbiť.

Nikdy nevieme, kto, kedy, komu a čím môže byť užitočný. Aspoň ja to tak vnímam, preto neustále rozširujem okruh svojích známych a priateľovAj vďaka tomu sa dozvedám zaujímavé informácie, spoznávam nové možnosti a získavam ďalšie príležitosti a zručnosti. Teší ma, keď aj ja dokážem niekomu pomôcť, alebo byť niečím užitočný. Zvyčajne to býva obojstranne prospešné.

 

PS: Rád spoznávam a teším sa na ďalších priateľov, ktorí ste na rovnakej, alebo podobnej vlne.
Ak máte záujem, môžete ma kontaktovať, alebo pridať k svojím priateľom na Facebooku

S úctou, Vojtech Križan.