Dobrý deň, volám sa Vojtech Križan.

Som obyčajný človek, z mäsa a kostí, ktorý sa snaží žiť a tvoriť na tejto planéte, a tiež občas pomáhať ľuďom, v rámci svojích možností.

Zároveň som aj podnikateľ a majiteľ firmy DOLTON – zabezpečovacie a kamerové systémy, spolumajiteľ firmy DOLTON s.r.o, ktorá prevádzkuje predajňu elektro, náradie a materiály a investičný poradca – viazaný investičný agent rakúskej privátnej banky Partner Bank AG so sídlom v meste Linz.

Som tiež autorom tejto stránky,
dokumentu "Tipy pre Vašu bezpečnú domácnosť a firmu"
dokumentu "Renta, Váš príjem z Rakúska"
dokumentu "TCC - Top Company Concept"
a som registrovaný v podregistri Národnej banky Slovenska.

Mám lesnícke a elektrotechnické vzdelanie a mojím celoživotným koníčkom i prácou je technika a elektrotechnika a v tejto oblasti podnikám od roku 1992.
 
Od roku 1997 sa zaoberám montážou zabezpečovacích a kamerových systémov.
Podnetom k tejto činnosti bola nepríjemná udalosť, keď som jedného dňa našiel vylomené dvere na svojej garáži a samozrejme odcudzené náradie a veci ktoré som tam mal.

Vtedy som nainštaloval prvý zabezpečovací systém JABLOTRON. Osvedčil sa
a zapáčil aj mojím kamarátom, takže následne ma požiadali, aby som rovnaký nainštaloval aj im.

Potom prichádzali ďalšie a ďalšie požiadavky, pridružili sa aj nejaké firmy a veľké spoločnosti a tak som sa postupne vypracoval až do stavu, keď som robil zabezpečovacie a kamerové systémy po celom Slovensku a mám realizované stovky montáží aj v prevádzkach ktoré fungujú v Lídloch, Kauflandoch, Auparkoch, Teskách a iných obchodných reťazcoch od Bratislavy až po Michalovce.
Najazdil som sa teda dosť...

.........................................................................

Od roku 2012 podnikám v oblasti financií a investícií. Vypracoval som sa do stavu, v ktorom som zaujímavý pre rakúsku privátnu banku, takže dnes mám oprávnenie pre ňu poskytovať odborné poradenstvo, a zakladať klientom depozitné účty v tejto banke.

Môžem priamo napojiť ľudí na odborníkov a lukratívne investičné možnosti v Rakúsku, ktoré na Slovensku neboli, prinášajú slušný profit a samozrejme neskrývam, že mám z toho províziu.

Robím to však iba pre svojích dobrých známych a ľudí, ktorí majú naozaj seriózny záujem, investovať lepšie, alebo chcú čerpať rentu z Rakúska. Túto tému som zámerne zaradil do svojho webu, pretože sa po celú dobu môjho podnikania zaoberám aj s problematikou pasívneho príjmu, čiže som hľadal a našiel, také riešenie v Rakúsku, ktoré svojími výsledkami predčí väčšinu finančných nástrojov, s ktorými som sa na Slovensku stretol a verte, že stojí zato, sa s ním oboznámiť.
Viac informácií TU.

...................

Svoj voľný čas venujem chalupárčeniu, záhrade, obľúbenej elektrotechnike, rôznym vynálezom, vychytávkam a zlepšovákom.

Vždy odvádzam precíznu prácu a snažím sa robiť  tak, aby som sa za svoje výsledky nemusel nikdy hanbiť.

Dospel som k rozhodnutiu, že vytvorím to, čo som roky nepovažoval za dôležité, čím mám na mysli moju webovú  a facebookovú stránku. 

Internet chápem ako obojstranne výhodný komunikačný a informačný kanál, v ktorom stále nachádzam nové inšpirácie. Preto aj ja, hodlám širšej verejnosti postupne sprístupniť rôzne užitočné informácie a vychytávky, ktoré som za roky skúseností a praxe nazbieral a pevne verím, že mi zdravie bude slúžiť a že sa mi to podarí. Postupne na tom pracujem.

V tejto oblasti som samouk, preto mi prosím prepáčte, ak tu nájdete nejaké chyby, či nefunkčnosti, prípadne ma na ne upozornite.

Tak isto budem vďačný, ak mi poskytnete zaujímavé podnety, alebo akékoľvek dobré rady. Všetci sa učíme celý život a ja sa vzdelávam rád.

Teším sa na Vás, nových priateľov, ktorí ste na rovnakej, alebo podobnej vlne.
Ak chcete, môžete ma kontaktovať, alebo pridať si ma k svojím priateľom na Facebooku.

S úctou, Vojtech Križan.