Dobrý deň, volám sa Vojtech Križan.

Som obyčajný človek, z mäsa a kostí, ktorý sa snaží žiť a tvoriť na tejto planéte, a tiež občas pomáhať ľuďom, v rámci svojích možností.

Zároveň som aj podnikateľ a majiteľ firmy DOLTON – zabezpečovacie a kamerové systémy, spolumajiteľ firmy DOLTON s.r.o, ktorá prevádzkuje predajňu elektro, náradie a materiály a investičný poradca – viazaný investičný agent rakúskej privátnej banky Partner Bank AG.
A som tiež autorom tejto stránky.

Mám lesnícke aj elektrotechnické vzdelanie a mojím celoživotným koníčkom i prácou je technika a elektrotechnika a v tejto oblasti podnikám od roku 1992. 
Od roku 1997 sa zaoberám aj montážou zabezpečovacích a kamerových systémov.
Podnetom k tejto činnosti bola nepríjemná udalosť, keď som jedného dňa našiel vylomené dvere na svojej garáži a samozrejme odcudzené náradie a veci ktoré som tam mal.

Vtedy som nainštaloval prvý zabezpečovací systém JABLOTRON. Osvedčil sa
a páčil sa aj mojím kamarátom, takže následne ma požiadali, aby som rovnaký nainštaloval aj im.

Potom prichádzali ďalšie a ďalšie požiadavky, pridružili sa aj nejaké firmy a veľké spoločnosti a tak som sa postupne vypracoval až do stavu, keď som robil zabezpečovacie a kamerové systémy po celom Slovensku a mám realizované stovky montáží aj v prevádzkach ktoré fungujú v Lídloch, Kauflandoch, Auparkoch, Teskách a iných obchodných reťazcoch od Bratislavy až po Michalovce.
Najazdil som sa teda dosť...

.........................................................................

V roku 2012 som sa začal intenzívne vzdelávať  v oblasti financií a investícií, čo bol opäť dôsledok straty. Prišiel som o svoje peniaze vo finančných produktoch, ktoré mi boli deklarované ako tie najlepšie, najspoľahlivejšie a najvýnosnejšie...

Po rokoch vzdelávania a pátrania v tejto oblasti, som konečne našiel veľmi lukratívne investičné možnosti, v privátnom bankovníctve, aké na Slovensku neboli a nie sú.
Vedomosti a informácie, ktoré som postupne získal, sú tak moc dôležité pre zlepšenie životnej úrovne Slovákov, že si ich nechcem nechať iba pre seba.

Vypracoval som sa preto až do stavu, keď som sa stal zaujímavým pre rakúsku privátnu banku, takže dnes mám oprávnenie pre ňu poskytovať odborné investičné poradenstvo.
Môžem priamo napojiť ľudí na lukratívne investičné možnosti v Rakúsku, ktoré im prinášajú slušný profit a samozrejme neskrývam, že mám za to províziu.
Robím to však iba pre svojích dobrých známych a ľudí, ktorí majú naozaj seriózny záujem,  investovať lepšie a čerpať rentu z Rakúska.

...................

Mám skvelú partnerku a dve dospelé samostatné deti, na ktoré som hrdý.
Svoj voľný čas venujem chalupárčeniu, záhrade, obľúbenej elektrotechnike, rôznym vynálezom, vychytávkam a zlepšeniam.
Vždy odvádzam precíznu prácu a snažím sa robiť  tak, aby som sa za svoje výsledky nemusel nikdy hanbiť.

Možno trochu neskoro som dospel k rozhodnutiu, že dobehnem to, čomu som nevenoval pozornosť, lebo som to nepovažoval za dôležité a to je moja webová  a facebooková stránka. 

Dnes internet chápem ako obojstranne výhodný komunikačný a informačný kanál, v ktorom stále nachádzam nové inšpirácie. Preto aj ja, hodlám širšej verejnosti postupne sprístupniť rôzne užitočné informácie a vychytávky, ktoré som za roky skúseností a praxe nazbieral a pevne verím, že mi zdravie bude slúžiť a že sa mi to podarí.

V tejto oblasti som samouk, mám sa čo učiť a preto mi prosím prepáčte, ak tu nájdete nejaké chyby, či nefunkčnosti, prípadne ma na ne upozornite. Budem rád.
Tak isto budem povďačný, ak mi poskytnete zaujímavé podnety, alebo dobré rady.
Všetci sa učíme celý život a ja sa vzdelávam rád.

Teším sa na Vás, nových priateľov, ktorí ste na rovnakej, alebo podobnej vlne.
Ak chcete, môžete ma kontaktovať, alebo pridať k svojím priateľom na Facebooku.

S úctou, Vojtech Križan.