Vojto Križan

Dobrý deň, ak chcete podrobnejšie informácie, kontaktujte ma.

Netvrdím, že práve pre Vás mám konkrétne riešenie. V prvom rade Vám poviem, že Vám nebudem nič predávať, do ničoho vás lákať. Ukážem, ako fungujú tie veci o ktorých viem. Zvážite si to a pokiaľ Vám to bude dávať zmysel, dohodneme si druhé stretnutie, na ktorom si povieme podrobnejšie o tom, čo Vás bude najviac zaujímať.  Je iba na Vás ako sa rozhodnete.

Kto vlastne som, že sa odvažujem radiť Vám?

Volám sa Vojtech Križan a mám splnomocnenie poskytovať tieto informácie.

Som obyčajný človek, z mäsa a kostí, ktorý sa snaží žiť a tvoriť na tejto planéte, a tiež občas pomáhať ľuďom, v rámci svojích možností.

Zároveň som aj podnikateľ a majiteľ firmy DOLTON – zabezpečovacie a kamerové systémy,

spolumajiteľ firmy DOLTON s.r.o, ktorá prevádzkuje predajňu elektro, náradie a materiály

a investičný poradca – viazaný investičný agent rakúskej investičnej depozitnej banky Partner Bank AG,  Linz. V obchodnej oblasti podnikám od roku 1992.

Som tiež autorom stránky www.dolton.sk
dokumentu"5 tipov pre Vašu bezpečnú domácnosť a firmu"
dokumentu "Renta, Váš príjem z Rakúska"
a som registrovaný v podregistri poradcov Národnej banky Slovenska.

Mám lesnícke a elektrotechnické vzdelanie a mojím celoživotným koníčkom i prácou je technika a elektrotechnika. 

.........................................................................

Od roku 2012 podnikám v oblasti financií a investícií. 
Dôvodom bola moja túžba zachovať a zhodnotiť svoje financie, pretože infláciou neustále strácajú hodnotu. Finanční poradcovia, ktorých som v minulosti využíval mi žiaľ nepriniesli valné výsledky, zato poistení som mal neúrekom a mojími blbými rozhodnutiami som tak prišiel o značné peniaze.

Vtedajšie moje nedostatky vo finančnom vzdelaní umožnili istým skupinám a inštitúciam, pod zámienkou garancie, získavať výhodne moje peniaze... A toto sa neustále deje aj iným ľuďom v mojom okolí.

Aj to je dôvod, prečo som sa začal zaujímať o možnosti, ktoré fungujú vo vyspelejších ekonomikách a vzdelávať sa v tomto obore.
Výsledkom je, že dnes  poznám spôsoby, ako investovať lepšie, ako využívať profesionálnu správu majetku, nemrhať vlastným časom a nenechať sa "dobehnúť" nekalými praktikami. 

Vlastnou iniciatívou a vzdelávaním som sa vypracoval do stavu, v ktorom som sa stal zaujímavým pre rakúsku investičnú banku, takže dnes mám oprávnenie pre ňu poskytovať odborné investičné poradenstvo, a aj na Slovensku zakladať klientom depozitné účty v tejto banke.

Môžem priamo napojiť ľudí na lukratívne investičné možnosti v Rakúsku, ktoré na Slovensku neboli a nie sú, využívam ich ja, moja rodina, viacerí moji priatelia a ďalší ľudia, ktorí sa s nimi stotožnili. Prinášajú veľmi slušný profit a samozrejme neskrývam, že za ich sprostredkovanie prijímam províziu, nakoľko to vyžaduje môj čas, vedomosti a následnú starostlivosť o každého môjho klienta.

Pomáham svojím priateľom a ľuďom, ktorí majú záujem, investovať lepšie a poberať rentu.

Mimochodom niektorí moji starší klienti si takto prilepšujú k dôchodku.
Viac informácií TU

Rád Vám poskytnem potrebné informácie.
Kontaktujte ma na tel: 0905 440638,
(Ak ma zastihnete počas práve prebiehajúceho jednania, telefón nedvíham, no zavolám naspäť, po ukončení jednania).
Vaše požiadavky môžete poslať aj na E-mail: dc.dolton@gmail.com

S úctou, Vojtech Križan.