Vojto Križan

Dobrý deň, volám sa Vojtech Križan.

Som obyčajný človek, ktorý sa snaží žiť a tvoriť na tejto planéte, a tiež občas pomáhať ľuďom, v rámci svojích možností.

Zároveň som aj podnikateľ a majiteľ firmy DOLTON – zabezpečovacie a kamerové systémy,

spolumajiteľ firmy DOLTON s.r.o, ktorá prevádzkuje predajňu elektro, náradie a materiály

a investičný poradca – viazaný investičný agent rakúskej privátnej banky Partner Bank AG.

Som tiež autorom stránky www.dolton.sk
dokumentu"5 tipov pre Vašu bezpečnú domácnosť a firmu"
a dokumentu "Renta, Váš príjem z Rakúska".

Mám lesnícke a elektrotechnické vzdelanie a mojím celoživotným koníčkom i prácou je technika a elektrotechnika.
V tejto oblasti podnikám od roku 1992.
 
Od roku 1997 sa zaoberám montážou zabezpečovacích a kamerových systémov.
Podnetom k tejto činnosti bola nepríjemná udalosť, keď som jedného dňa našiel vylomené dvere na svojej garáži a samozrejme odcudzené náradie a ďalšie veci, ktoré som tam mal.

Vtedy som si nainštaloval prvý zabezpečovací systém JABLOTRON. Vždy doťahujem aj detaily, čo sa páčilo aj mojím kamarátom, takže následne ma požiadali, aby som rovnaký systém nainštaloval aj im.

Potom prichádzali ďalšie a ďalšie požiadavky, pridružili sa aj nejaké firmy a veľké spoločnosti a tak som sa postupne vypracoval až do stavu, keď som robil zabezpečovacie a kamerové systémy po celom Slovensku. Mám realizované stovky montáží aj v prevádzkach, ktoré fungujú v Lídloch, Kauflandoch, Auparkoch, Teskách a iných obchodných reťazcoch od Bratislavy až po Michalovce.
Najazdil som sa teda dosť... Preto sa teraz orientujem prevažne na oblasť žilinského kraja.

.........................................................................

Od roku 2012 podnikám tiež v oblasti financií a investícií, vlastnou iniciatívou som sa  vypracoval do stavu, v ktorom som sa stal zaujímavým pre rakúsku privátnu banku, takže dnes mám oprávnenie pre ňu poskytovať odborné investičné poradenstvo, a aj na Slovensku zakladať klientom depozitné účty v tejto banke.

Môžem priamo napojiť ľudí na lukratívne investičné možnosti v Rakúsku, ktoré na Slovensku neboli a nie sú, využívam ich ja, moja rodina, viacerí moji priatelia, klienti a ďalší ľudia, ktorí sa s nimi stotožnili. Prinášajú veľmi slušný profit a samozrejme neskrývam, že mám z toho províziu. Bližšie informácie nájdete v časti Renta.

Pomáham svojím priateľom a ľuďom, ktorí majú záujem investovať lepšie. Ukážem možnosti ako zdvojnásobiť majetok za 5 až 9 rokov a poberať rentu z Rakúska.
Viac informácií TU

Mám skvelú manželku a dve dospelé samostatné deti, na ktoré som hrdý.

Svoj voľný čas venujem chalupárčeniu, záhrade, obľúbenej technike, rôznym vynálezom, vychytávkam a zlepšeniam.

Vždy odvádzam precíznu prácu a robím veci tak, aby som sa za ne nemusel nikdy hanbiť.

Nikdy nevieme, kto, kedy, kde, komu a čím môže byť užitočný. Aspoň ja to tak vnímam, preto neustále rozširujem okruh svojích známych a priateľov. Aj vďaka tomu sa dozvedám zaujímavé informácie, spoznávam, nové možnosti, a získavam ďalšie zručnosti. Teší ma, keď aj ja dokážem niekomu pomôcť, alebo byť niečím užitočný. Zvyčajne to býva obojstranne prospešné.

Aj preto pracujem na tejto stránke a hodlám širšej verejnosti postupne sprístupniť rôzne užitočné informácie a vychytávky, ktoré som za roky vzdelávania, skúseností a praxe nazbieral.

V oblasti IT a webu som samouk, preto mi prepáčte, ak tu nájdete nejaké chyby, či nefunkčnosti, prípadne ma na ne upozornite.

Tak isto budem vďačný, keď mi poskytnete ďalšie podnety, alebo rady.
Všetci sa učíme po celý život a ja sa vzdelávam rád.

Teším sa na Vás, nových priateľov, ktorí ste na rovnakej, alebo podobnej vlne.
Ak chcete, môžete ma kontaktovať, alebo pridať si ma k svojím priateľom na Facebooku.

S úctou, Vojtech Križan.